FURNITURE / Tables / Dinner table 5795541

nr 579 5541

DINNER TABLE

20-tal, lenght: 120, width: 90, height: 73 + 2st iläggsskivor, slitage.

20-tal, längd: 120, djup: 90, höjd: 73 + 2st iläggsskivor

Condition: slitage

100

SEK 850

Monday April 27 2009
at 19:59:08